بازيكن استيل‌آذين گفت: مالك باشگاه پيش از حضورم در اين تيم قول‌هايي به من داد كه هيچ‌كدام عملي نشد.

به گزارش فارس، سياوش اكبرپور در حاشيه تمرين استيل‌آذين در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ناراحتم كه از تيم بزرگي مانند استقلال به استيل‌آذين آمدم. دوست داشتم در جايي فوتبالم را ادامه دهم كه پيشرفت كنم و مانند سال‌هاي قبل در كورس قهرماني باشيم، اما متاسفانه اين اتفاق رخ نداد.

وي ادامه داد: از زماني وارد بحران شديم كه علي كريمي اخراج شد. وقتي بازيكن كليدي تيمي اخراج مي‌شود، مطمئنا آن تيم وارد حاشيه خواهد شد. به نظرم مقصر اصلي اين موضوع مديريت است و بازيكن تقصيري ندارد. ايراد كار ما از مديريت بود كه نه تنها نتوانست حاشيه‌هاي تيم را جمع كند بلكه به آن نيز اضافه كرد.

اكبر‌پور درباره حضور تومباكوويچ در استيل‌آذين گفت: مربي‌اي‌ آورديم كه در حد ليگ دسته سوم ايران هم نبود. در زمان حضور وي تمريناتي سبك و زير يك ساعت داشتيم. من با مربيان مختلفي كار كردم، اما تاكنون چنين تمريناتي را نديده بودم. وي در اوج ليگ 6 روز تمرينات را تعطيل كرد و سپس تيم را به اردوي رامسر برد كه حاصل آن 9 مصدوم بود.

وي تصريح كرد: اوايل ليگ را با پيرواني شروع كرديم، اما سپس تومباكوويچ هدايت استيل‌آذين را به عهده گرفت كه ديدگاه‌هايش با پيرواني يكي نبود. معتقدم عامل اصلي ناكامي ما سرمربي خارجي‌مان بود.

اكبرپور درباره حضورش در استيل آذين عنوان كرد: زماني كه به اين تيم آمدم فكر مي‌كردم كه روزهاي طلايي‌ را با استيل آذين پشت سر خواهم گذاشت و با امتياز بالايي پيش از پايان فصل قهرمان شويم، اما اين اتفاق نيفتاد. شايد براي تيمي مانند رئال مادريد هم چنين اتفاقي رخ دهد، اما مطمئنا مشكل تيم ما مديريتي است و بازيكنان كم‌كاري نكردند.

بازيكن سابق استقلال با اشاره به عدم پايبندي هدايتي به وعده‌هايش تصريح كرد: زماني كه مي‌خواستم به اين تيم بيايم هدايتي قول‌هايي به من داد كه هيچ كدام عملي نشد. مطمئن باشيد كه پول براي آمدن به استيل‌آذين مرا وسوسه نكرد و تنها زود تصميم گرفتم. اگر يك هفته صبر مي‌كردم، مي‌توانستم در استقلال بمانم.

وي در مورد شرايط استيل‌آذين گفت: چيزي كه مردم از بيرون مي‌بينند، آن طور نيست. مشكلات روحي و رواني بر تيم حاكم است و استيل‌آذين بيمار است. حالا نمي‌دانم نياز به دكتر يا پرستار داريم. اگر شرايط اين طور پيش رود در پايان فصل از استيل‌آذين جدا خواهم شد؛ هرچند كه دوست دارم اوضاع درست شود تا به همكاري‌ام ادامه دهم.


تاريخ : | | نویسنده : ispet |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.