اخبار,خبار سیاسی,طائب


اخبار سیاسی - طائب دیروز، طائب امروز

شاید اگر ایشان و همفکرانشان کمی بیشتر انصاف به خرج می‌دادند و با در اولویت قرار دادن منافع ملی بر منافع جناحی همین اظهارات را به موقع مطرح می‌کردند، امروز شاهد این وضعیت اقتصادی و بین المللی نبودیم و اقشار مختلف ملت این چنین به خاطر معاش و تامین زندگی خود با مشکل مواجه نبودند.

حجت‌الاسلام مهدی طائب متولد ۱۳۳۸، داماد شهید حقانی و یکی از چهره‌های تندروی اصولگرایان است که برخی گرایش فکری او به آیت‌الله مصباح را خیلی زیاد می‌دانند. وی رئیس قرارگاه عمار نیز (یک گروه سیاسی که در حین وقایع سال ۸۸ با هدف مقابله با جنگ نرم تشکیل شد) می‌باشد.

بیشتر فعالیت‌های وی را می‌توان انتقاد از شاخصین جریان اصلاحات دانست. او در دوران ریاست جمهوری احمدی‌نژاد یکی از حامیان سرسخت وی بود و از هیچ تلاشی برای تخطئه منتقدین احمدی‌نژاد کوتاهی نکرد.
 
او اخیرا در اظهار نظری جدید درباره دوران ریاست جمهوری احمدی‌نژاد گفته است: «احمدی‌نژاد پدر همه را درآورد و با ماشینی که حداکثر سرعت آن ۱۸۰ کیلومتر در ساعت بود، ۲۰۰ کیلومتر می‌رفت و این سبب می‌شد که همه در این ماشین فشار زیادی را تحمل کنند.»
 
این سخن در شرایطی بیان می‌شود که وی و همفکرانش زمانی احمدی‌نژاد را معجزه قرن می‌دانستند و فساد و تخلف‌های مالی در دولت نهم و دهم را قویا رد می‌کردند. اما بعد از مشخص شدن گوشه‌هایی از واقعیت‌های دولت اصولگرای احمدی‌نژاد، آن‌ها بدون آنکه به روی خودشان بیاورند که در گذشته چگونه از احمدی‌نژاد دفاع می‌کردند و به نصایح دلسوزان توجهی نمی‌کردند، حالا مواضع متفاوتی را می‌گیرند.
 
وی که همواره سعی در تطهیر احمدی‌نژاد و دولتش داشت، تلاش می‌کرد تا می‌کرد نا‌کارآمدی‌ها را به گردن دیگران و یا دشمن بیاندازد. حتی زمانی که صاحب نظران از وضع بد اقتصادی انتقاد می‌کردند، وی منکر ضعف دولت می‌شد و می‌گفت:«موضوع گرانی داستان ضعف دولت نیست بلکه خیانت برخی افراد است که وضعیت جامعه را به این روز رسانده است.» /خبرگزاری فارس

باید دید چه چیز سبب این چرخش عقیده شده است. شاید اگر ایشان و همفکرانشان کمی بیشتر انصاف به خرج می‌دادند و با در اولویت قرار دادن منافع ملی بر منافع جناحی همین اظهارات را به موقع مطرح می‌کردند، امروز شاهد این وضعیت اقتصادی و بین المللی نبودیم و اقشار مختلف ملت این چنین به خاطر معاش و تامین زندگی خود با مشکل مواجه نبودند.
 
در جدول زیر نمونه‌ای از نظرات گذشته ایشان را یادآوری می‌کنیم:

 

اخبار,حجت‌الاسلام مهدی طائب

 

بزرگان دین ما هم تاکید داشته‌اند که مرحله بعد از افراط تفریط است. کاش همه‌مان کمی بر مدار اعتدال و مدارا حرکت کنیم و با معیار قرار دادن انصاف در اظهاراتمان به گونه‌ای سخن بگوییم که بتوانیم مسئولیت آن را هم در آینده به گردن بگیریم.
اخبار سیاسی - سلام نو

 تاريخ : | | نویسنده : ispet |
رپورتاژ
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
سامانه جامع مشاغل شهرری
لیست تقریبی قیمت اجاره خودرو
فال حافظ
سرویس VOIP چیست
درباره پرورش جوجه بوقلمون

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | فال حافظ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.