حضرت آیت الله خامنه ای  رهبر معظم انقلاب در سخنرانی سالانه خود در حرم مطهر امام خمینی(ره)تاکید کرد :من یک رای بیشتر ندارم وآن را هم کسی نمی داند به کسی هم نمی گویم که به چه کسی رای بدهید این حق ملت است.

رهبرمعظم  انقلاب در خصوص انتخابات آن را مسئله مهم و سرنوشت‌ساز خواندند و اظهار کردند: از دو سه ماه قبل رادیوهای بیگانه شروع به مخدوش کردن چهره انتخابات کرده‌اند و با بیان این که انتخابات انتصابات، بازی کنترل شده‌ای در این حکومت است اختلاف نظرها را بازی کنترل شده درون حکومت خوانده‌اند.

ایشان افزودند: ملت باهوش و تجربه شده ایران که در این سی سال از گردنه‌های سخت عبور کرده‌اند می‌دانند که دشمن با انتخاب شما مخالف است و می‌خواهد پشتوانه نظام که برای مردم است را بگیرد در حالی که ملت ایران توانسته مسئولین بلندمرتبه نظام از صدر تا ذیل و حتی رهبری را خودش انتخاب کند.

ایشان تأکید کردند: هرکس به اسلام و استحکام نظام و ملت ایران علاقه‌مند است، برای او عقلاً و شرعاً واجب است که در انتخابات شرکت کند.

رهبر انقلاب با اشاره به این که نمی‌شود به طرفداران و علاقه‌مندان نامزدها با سلایق مختلف و شیوه‌های گوناگون اعتراض کرد اظهار کردند: بعضی از این طرفداران متعصب و سرسختند اما مواظب باشید این علایق به اصطکاک و اغتشاش نینجامد و نگذارید دشمن این ایمان و آرمان، از شما سوءاستفاده کند.

ایشان با بیان این که شنیده‌ام در خیابان‌ها جوانان طرفدار نامزدها حضور پیدا می‌کنند تأکید کردند مبادا این حضور به مقابله و مجادله و درگیری بینجامد. کسی که اصرار بر درگیری دارد، یا خائن است یا بسیار غافل. ایشان با اشاره به این که خود نامزدها هم باید مراقب باشند تأکید کردند انسان نمی‌پسندد که نامزدی در نطق خود چه در تلویزیون و یا جای دیگر برای  اثبات خود به نفی دیگری متوسل شود و این را قبلاً هم گفته‌ام من با مناظره و گفتگو و انتقاد مشکلی ندارم اما مراقب باشید این مناظرات در چارچوب شرعی و دینی انجام بگیرد چون مردم بیدارند و می‌فهمند. لذا خود نامزدها باید توجه کنند این سخنرانی‌ها و اظهارات موجب ایجاد دشمنی نشود و با برادری و مهربانی پیش بروند.

ایشان با بیان این که من یک رأی بیشتر ندارم و آن را به کسی نمی‌گویم و نخواهم گفت تأکید کردند: از مردم می‌خواهم با تمام توان و نشاط در 22 خرداد پای صندوق‌های رأی حاضر شوند.

ایشان در بخش دیگری از اظهارات خود گفتند: من فکر نمی‌کنم ملت ما به خاطر آرمان‌های امام خوار شده باشد.

رهبر انقلاب با بیان این که دشمنان ما چون ایران از مدار آن‌ها خارج شده آن را تحقیر می‌کنند گفتند: معنی آن نیست که ما عزت خود را از دست داده‌ایم چون ما در اعماق دل سران قدرت‌هایی که با ما خصومت دارند، احترام داریم. لذا باید عزت ملی را در همه عرصه‌ها حفظ کنند و اگر عدالت می‌خواهد به پیش برود، ملت باید همین راه را برود.

تاريخ : | | نویسنده : ispet |
رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.