اخبار حوادث  - اعتراف مرد شیشه‌ای به قتل مرد جوان و زن باردار

مرد شیشه‌ای که به دلیل اختلاف‌های خانوادگی مرد جوان و خواهر باردارش را در یکی از محله‌های شیراز از پای در آورده بود، پس از یک ماه دستگیر شد.

به گزارش جام جم، هفدهم آبان امسال مردی با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس گرفت و از کشته شدن خواهر و برادری در محله شیشه گری شیراز خبرداد.

ماموران با اطلاع از وقوع این دو جنایت به محل حادثه اعزام شده و پس از ورود به خانه با جسد زن بارداری مقابل در ورودی روبه رو شدند که آثار کبودی روی گردنش حکایت از خفه کردن او داشت. جسد مرد جوان هم در فاصله چند متری او قرار داشت که با ضربه های چاقو به قتل رسیده بود.

با گزارش وقوع این جنایت به بازپرس ویژه قتل دادسرا، اجساد قربانیان به پزشکی قانونی منتقل و با تشکیل پرونده قضایی تحقیقات پلیس برای رازگشایی از این دو جنایت آغاز شد. بررسی های پلیسی نشان داد پس از قتل، طلاهای زن جوان به سرقت رفته که این موضوع احتمال قتل با انگیزه سرقت را مطرح کرد. اما با توجه به سرقت نشدن وسایل با ارزش خانه، کارآگاهان احتمال دادند سرقت طلاها برای تغییر مسیر تحقیقات بوده است.

با گذشت یک ماه از این جنایت، ماموران سرنخ هایی به دست آوردند که نشان می داد، مرد جوان با یکی از بستگانش به نام میثم اختلاف داشته است. با کشف این سرنخ، میثم به عنوان تنها مظنون پرونده تحت تعقیب پلیس قرارگرفت و سرانجام روزهای پایانی هفته گذشته مخفیگاه وی شناسایی و کارآگاهان جنایی او را دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان فارس در این باره به جام جم گفت: با انتقال متهم به پلیس آگاهی، او در بازجویی مقدماتی اظهارات متناقضی را بیان کرد، اما در ادامه تحقیقات به قتل خواهر و برادر شیرازی اعتراف کرد و درباره انگیزه اش گفت که من موادمخدر شیشه مصرف می کردم. مدتی پیش بر سر مسائل خانوادگی با مرد جوان اختلاف پیدا کرده و با هم درگیر شدیم. از آن موقع از او کینه به دل گرفتم و قصدانتقامگیری داشتم تا این که روز حادثه پس از مصرف شیشه به خانه او رفتم که با هم درگیر شدیم و با برداشتن یک آچار ضربه هایی به وی زدم که زخمی و بی هوش شد. بعد با چاقویی که همراه داشتم چند ضربه به وی زدم. در حال ترک کردن خانه بودم که خواهرش سر رسید. او قصد داشت از همسایه ها کمک بخواهد که او را خفه کرده و برای تغییر مسیر تحقیقات، طلاهایش را سرقت کردم.

سرهنگ سیروس حیدری افزود: با اعتراف متهم و صدور قرار قانونی برای وی، تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد.


  اخبار حوادث  - جام جمتاريخ : | | نویسنده : ispet |
رپورتاژ
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
سامانه جامع مشاغل شهرری
لیست تقریبی قیمت اجاره خودرو
فال حافظ
سرویس VOIP چیست
درباره پرورش جوجه بوقلمون

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | فال حافظ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.