اخبار,اخبار سیاست خارجی,مذاکرات  ایران


 اخبار سیاست خارجی  - طعنه روزنامه اسرائیلی به غرب: ایران باید تسلیم شود نه شما

در بخش دیگری از یادداشت روزنامه اسرائیلی آمده است: این اعتقاد در میان غرب و آمریکا وجود دارد که تهران تغییر کرده و توافق هسته ای، بمب اتمی ایران را به پایان می رساند. کافی است سرمقاله اکونومیست انگلیس در هفته گذشته را بخوانیم که به ما می گوید ایران تغییر کرده است.

 یک روزنامه اسرائیلی نوشت: آمریکا و غرب بیش از ایرانی ها به دنبال توافق هستند.

به گزارش عصر ایران، روزنامه "اسرائیل هیوم" در مقاله ای به قلم "بوعز بسموت" نوشت: باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا گفته است که عدم توافق را به توافق بد ترجیح می دهند اما سؤال این است که چه توافقی از نظر آمریکا و اسرائیل خوب است؟ تهران می تواند از توافق هسته ای، راضی باشد. توافق خوب از نظر ایران قابل تحقق است که در ظرفی از نقره، تقدیم تهران می شود.

این روزنامه اسرائیلی ادامه داد: در آمریکا درباره اینکه توافق با ایران از اولویت های اوباماست بسیار گفته می شود. کاخ سفید در نهایت و بعد از 6 سال چیزی یافته که بتواند به عنوان دستاوردش آن را اعلام کند اما چرا این دستاورد باید با هزینه کردن از منافع اسرائیل باشد؟
سال های اخیر  ثابت کرده اند که آمریکا نمی تواند مشکلات خاورمیانه را حل کند این وضعیت در مصر، لیبی، سوریه، فلسطین، داعش و ایران دیده می شود.

در بخش دیگری از یادداشت روزنامه اسرائیلی آمده است: این اعتقاد در میان غرب و آمریکا وجود دارد که تهران تغییر کرده و توافق هسته ای، بمب اتمی ایران را به پایان می رساند. کافی است سرمقاله اکونومیست انگلیس در هفته گذشته را بخوانیم که به ما می گوید ایران تغییر کرده است.

 غرب بیش از خود ایرانی ها به دنبال توافق است. به این دلیل که غرب ایده مالکیت سلاح هسته ای توسط ایران را پذیرفته است. هم اکنون به ایرانی ها اجازه داده شده از 19 هزار سانتریفیوژ، 5 هزار دستگاه آن را حفظ کنند و داشته باشند. چرا این همه سانتریفیوژ؟ آیا برای تولید دارو است؟ آیا برای انرژی است؟ ایرانی ها به دلیل شدت بی شرمی حتی در طول مذاکرات هسته ای هم سانتریفیوژهایشان کار می کند. ایران باید عقب نشینی کند و تسلیم شود و توافق را مطالبه کند اما وضعیت هم اکنون اینگونه نیست.

این روزنامه اسرائیلی ادامه داد: در آمریکا این هفته به ما اطمینان دادند که نامه محرمانه اوباما به (آیت الله ) خامنه ای ارتباطی بین جنگ علیه تروریسم و توافق هسته ای ندارد. همه این موضوع را ساده می گیرند که ایران خواهان هسته ای برای نیازهای غیرنظامی است.

 

 اخبار سیاست خارجی  -عصر ایرانتاريخ : | | نویسنده : ispet |
رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.