یادداشت روز:مدیران دائم الحضور در فوتبال فارس!

در تمام این سال های ناکامی کدام مدیر استعفا داد و دل از میز و صندلی اش برید؟

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

همین تصویر خودش بیانگر همه حقایقی است که در مطلب آمده

سایت گل-حکایت چسبیدن به میز و صندلی در فوتبال ما یک داستان تکراری است. مدیرانی که وقتی می آیند تا زمانی که از کار برکنار نشده اند می مانند. حالا در این مدت تیم سقوط کند یا صعود نماید هم  در  آمدو شد این دوستان تفاوتی ندارد. هرگاه هم با آنها گفت و گو می کنی از زیادی مشکلات می گویند و البته تاکید می کنند که تنها برای خدمت به مردم در عرصه باقی مانده اند! هیچکس نیست از آنها بپرسد که چرا عرصه خدمت را برای دیگران فراهم نمی کنید تا سایر افراد هم بهره ای از این ثواب ببرند؟

 

الان خبر می رسد آیت اللهی قرار است باز هم برای ریاست هیئت فوتبال فارس کاندیدا شود. این کاندیدا شدن چه معنایی می دهد؟ یعنی در فوتبال ما قحط الرجال است؟ یعنی فارس با این عظمت را می توان با کنترل از راه دور اداره کرد؟ حضور مداوم او با سقوط دو تیم به دسته دوم همراه شد حالا حضور پاره وقت وی چه بلایی بر سر این فوتبال می آورد الله اعلم.

 

مدیر دیگر این عرصه آبهشت است. کسی که با حضور دوباره اش در برق باعث شد تیم راهی دسته دوم شود اما هنوز دو خط عذرخواهی از هواداران ننوشته و استعفا هم که اصلا و ابدا" در فکرش خطور هم نمی کند گو اینکه  برق باید به لیگ استان برسد تا او از صندلی اش جدا شود. در تمام این سال های ناکامی کدام مدیر استعفا داد و دل از میز و صندلی اش برید؟

 

جعفری مدیرعامل باسابقه فجرسپاسی نمونه قابل مشاهده تری است. او که مکرر از عدم همکاری مسئولان استان فریادش به هوا بلند است در تمام سالهای مدیریتش چقدر درآمدزایی داشته است؟ مگر نه این است که می توان با اسپانسر پیراهن و ترانسفر بازیکن  بخشی از هزینه ها را تامین کرد؟ فجر که سازنده ترین باشگاه فوتبال ما بوده از ترانسفر بازیکن چقدر سود برده است؟ او بازیکنی که قرارداد سه ساله دارد را تا آخرین روز قراردادش نگه داشته و بعد بدون دریافت صناری، آن بازیکن جدا می شود و به تیم های متمول می رود.

 

چنین تیمی چرا نباید استعدادیاب هایی در سطح لیگ دسته اول داشته باشد تا مانند صبای قم تیمی با حداقل هزینه ببندد و به آسیا هم برسد؟ اکنون بحث حضور حقیقی در پرسپولیس مطرح است و رویانیان برای رضایت نامه او پول خوبی می دهد.ماندن حقیقی در فجر چه سودی دارد؟ یک سال بازی کردن و جدایی درپایان فصل بی آن که یک ریال به کیسه تیم افزوده شده باشد اما با پول رضایت نامه و همچنین قراردادی که فجر باید با او ببندد می شود 10 بازیکن خوب دسته اولی خرید. شعار به آسیا رفتن برای فصل بعد با حفظ امثال حقیقی ضمانت نمی شود و همانگونه که نوشتیم صبا بدون داشتن چنین مهره هایی راهی بازی های قاره شد.این مدیر بعد از بازی تیمش با نفت تهران اعلام کرده بود با توجه به مشکات مالی فجر این فصل از این تیم می رود. او در دوران حضور غلامحسین پیروانی هم بارها چنین حرف هایی زد اما ماند زیرا در فوتبال ما ، رفتن یک امر بعید است. می مانند تا روزی که به رفتن مجبور شوند.

 

شاید همگان دعوای فتح الله زاده و مایلی کهن را روی آنتن زنده ورزش ومردم به یاد داشته باشند که فتح الله زاده می گفت به خاطر بدهی های تیم استقلال شب ها روی کاناپه می خوابد و خوابش نمی برد یا از جیبش برای استقلال هزینه کرده است و مایلی کهن هم جواب داد« مدام می گویی من از جیبم پول دادم. چرا می دهی؟ چرا از در بیرونت می کنند از پنجره می آیی؟ » حالا ماجرای با دست پس زدن و با پا پیش کشیدن مدیران فوتبال ما هم اینگونه است./گلتاريخ : | | نویسنده : ispet |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.