حبس تعزیری

 

۵ شرور متجاوز كه با تهدید و ارعاب اقدام به ربودن یك زن جوان و آزار و اذیت وی در جاده تلو كرده بودند، از سوی ماموران پایگاه چهارم پلیس امنیت دستگیر شدند.

چند روز پیش و در حالی كه هوا بشدت بارانی بود، زنی مضطرب و هراسان با حضور در وقت كشیك دادسرای ناحیه ۲۱ با ارائه شكایتی عنوان كرد ۵ نفر با تهدید و ایجاد رعب و وحشت وی را ربوده و پس از انتقال به جاده تلو، مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند.

در پی این شكایت، دستور دستگیری ۵ متجاوز آدم‌ربا صادر و با ارجاع پرونده به پایگاه چهارم پلیس امنیت تحقیق در این زمینه آغاز شد.

با بررسی و تحقیقات بعدی از زن شاكی، وی گفت چندی پیش با جوانی به نام محمدرضا آشنا شدم و او قول داد همراه خانواده‌اش به خواستگاری‌ام بیاید.

زن جوان در ادامه اظهار كرد: روز حادثه محمدرضا با من تماس گرفت و قرار ملاقات گذاشت تا درخصوص زمان خواستگاری با یكدیگر صحبت كنیم.

وقتی به محل قرار رسیدم، ۴ جوان راه خودروی محمدرضا را سد كرده و سوار خودرو شدند و با انتقال من به جاده تلو، همگی در این محل مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند.

سرهنگ اسماعیلی، رئیس پایگاه چهارم امنیت پلیس تهران با اشاره به این خبر به «جام‌جم» گفت: پس از مطرح شدن این شكایت تیم ویژه‌ای از ماموران تحقیقات دامنه‌دار خود را آغاز كردند و با سرنخ‌هایی كه در این ارتباط به دست آمد مشخص شد سركرده این باند یك شرور سابقه‌دار به نام فرهاد (معروف به سیاه) است كه دارای چندین فقره سابقه كیفری از جمله شرارت است.

رئیس پایگاه چهارم افزود: با به دست آمدن این اطلاعات ۵ متهم پرونده یكی پس از دیگری شناسایی و دستگیر شدند كه با اعتراف آنها به جرم سیاه و آدم‌ربایی، مشخص شد فرهاد سیاه به دلیل چندین فقره جرم دیگر تحت تعقیب ماموران كلانتری ۱۴۴ تهرانپارس بوده است.

سرهنگ اسماعیلی تصریح كرد: با صدور قرارقانونی برای اعضای این باند، تحقیق از متهمان درخصوص دیگر جرایم ارتكابی آنها ادامه دارد.تاريخ : | | نویسنده : ispet |
رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.