رییس‌جمهور ایران در راس هیأتی بلندپایه 21 آبان ماه به باکو می‌رود.

به گزارش ایسنا حسن روحانی در این سفر با مقامات عالی‌رتبه جمهور آذربایجان از جمله الهام علی‌اف، رییس‌جمهور این کشور درباره روابط دوجانبه و مسائل منطقه‌یی دیدار و گفت‌و‌گو می‌کند.

به گزارش ایسنا، محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه نشست هیات دولت برای آماده سازی سفر رییس‌جمهور کشورمان از سفرش به به باکو خبر داد و گفت: در این سفر حدود 10 سند با طرف مقابل برای همکاری نهایی امضا می‌شود.

او در ادامه به موضوعات مهم دستور کار سفر رییس‌جمهوری به باکو اشاره کرد و توضیح داد: موضوع انتقال خرید برق از آن کشور،‌ نحوه استفاده از رودخانه‌های مرزی،‌ ساماندهی وضعیت گمرک، مساله گاز و انرژی، موضوع گردشگری و مساله تجارت از موضوعات دستور کار رییس‌جمهوری در سفر به باکو خواهد بود و با توجه به این که در حال حاضر حدود 500 میلیون دلار تجارت در این حوزه اتفاق می‌افتد و ظرفیت افزایش آن وجود دارد مساله تجارت بین دو کشور نیز موضوع قابل اهمیت به حساب می‌آید.

وزیر ارتباطات با اشاره به سفر رییس‌جمهور آذربایجان به ایران و تشکیل کمیسیون مشترک ایران و آذربایجان اظهار کرد: فضای خوبی برای همکاری بین دو کشور وجود خواهد داشت.

واعظی با اشاره به این که دکتر روحانی در مجلس آذربایجان نیز سخنرانی خواهد داشت گفت: تعداد زیادی از تجار بخش خصوصی و صنعت گران در این سفر هیأت را همراهی خواهند کرد و علاوه بر تهران جلساتی با استانداری‌ها و اتاق‌های بازرگانی در آذربایجان شرقی،‌ آذربایجان غربی‌، اردبیل و گیلان داشته‌ایم که آن‌ها نیز در این سفر شرکت می‌کنند و رییس‌جمهوری دو کشور در جلساتی برای فعالیت بیش‌تر بخش خصوصی دو کشور سخن خواهند گفت.تاريخ : | | نویسنده : ispet |
رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.