مرد بدبین که همسرش را در اقدامی جنون‌آمیز کشته است، به قصاص نفس - اعدام - محکوم شد.

به گزارش ایران، ساعت 9 صبح جمعه 15 اردیبهشت ماه سال 92 مأموران کلانتری 156 افسریه در جریان دعوای هولناک زوج جوانی قرار گرفتند. مأموران با ورود به حیاط ساختمان شماره 576 خیابان 15 متری سوم افسریه صحنه‌ای باورنکردنی را پیش روی خود دیدند.

زن جوانی غرق خون روی کف موزاییکی حیاط افتاده بود و در چند قدمی جسدش چاقو و چوب‌دستی‌ای به چشم می‌خورد.

خیلی زود ماجرای این قتل به بازپرس جنایی تهران مخابره شد و در حالی که تیم تخصصی بررسی صحنه قتل هنوز به قتلگاه نرسیده بودند، مرد جوانی با دست و پای خون‌آلود وارد ساختمان شد. مرد جوان که مهدی 32 ساله است، با دیدن مأموران گفت: «عفت» دیگر زنده نیست و آماده هستم تا اعدام شوم.

همین اعتراف مرد همسرکش کافی بود تا تیمی از اداره 10 پلیس آگاهی مأموریت پیدا کنند تا پرده از انگیزه این جنایت خانوادگی بردارند.

مهدی در این مرحله به افسر بازجو گفت: عفت را دوست داشتم و روز حادثه با همسرم که به رفتارهایش مشکوک بودم درگیر شدم و پس از اینکه عفت با چوب ضرباتی به من زد، عصبانی شده و با برداشتن چاقو از آشپزخانه وی را هدف ضربات قرار دادم.
  
در دادگاه

ساعت 12 ظهر 10 آبان ماه سال جاری جلسه رسیدگی به پرونده همسرکشی در شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی «باقری» و همراهی چهار قاضی مستشار برگزار شد. در ابتدای جلسه پدر عفت پشت تریبون قرار گرفت و گفت: دخترم به صورت فجیعی به قتل رسیده و حتی به خاطر نوه‌ام نیز حاضر به بخشیدن داماد شیشه‌ای‌ام نیستم و خواستار قصاص هستم.

مهدی که از روز نخست دستگیری‌اش اتهامش را قبول دارد، وقتی در برابر پنج قاضی عالیرتبه جنایی ایستاد، گفت: عفت را دوست داشتم و حتی به رفتارهای مرموزش نیز اعتراض نمی‌کردم تا اینکه روز جنایت همسرم از خانه خارج شد و من نیز تعقیبش کردم.

وی افزود: در خیابان اصلی خودروی گرانقیمتی ایستاده بود و تصور کردم عفت می‌خواهد سوار آن شود. همسرم وقتی به عقب برگشت، مرا در تعقیبش دید و فهمید که سایه به سایه دنبالش هستم، با عصبانیت به دنبالم آمد و با عجله به سمت خانه برگشتم و عفت نیز دوان دوان با چوبی که در دست داشت، وارد حیاط شد و چند ضربه به من زد و من در اوج عصبانیت با چاقوی آشپزخانه ضرباتی به او زدم.

مهدی در پایان گفت: آماده هر حکمی هستم، چون همسرم را که عاشقش بودم به قتل رسانده‌ام.

بنابر این گزارش، پس از اقرارهای داماد بدبین، پنج قاضی دادگاه کیفری تهران وارد شور شدند و حکم قصاص نفس - اعدام - را صادر کردند.

تاريخ : | | نویسنده : ispet |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.