605355-441874.jpgایسنا - بانوی ووشوکار در رابطه با آخرین وضعیت خود گفت: مصدومیت برای هر ورزشکاری که به صورت حرفه‌ای فعالیت می‌کند وجود دارد و برای من هم همین طور شد و پارگی رباط صلیبی مدتی مرا از میادین دور کرد. هنر ورزشکار خوب این است که بعد از مصدومیت بتواند خود را پیدا کرده و دوباره به میادین بازگردد، نه اینکه به فکر خداحافظی بیفتد. خدا را شکر من هم توانستم به خوبی بازگردم و می‌خواهم دوباره توانمندی‌ام را نشان بدهم.

وی افزود: هدفم حضور پرقدرت در مسابقه‌های جهانی است و می‌روم که بهترین نتیجه را بگیرم. مطمئن باشید با تمام توان می‌آیم و صددرصد موفق می‌شوم. در دوره قبل به دلیل آسیب دیدگی اعزام نشدم و مریم هاشمی جانشین من بود و توانست طلا بگیرد.

قهرمان ووشو جهان با تاکید بر اینکه به خوبی استراحت کرده و آماده برگشت پرقدرت است، به ایسنا گفت: در مدتی که از میادین دور بودم به خوبی استراحت کردم و بعد از بازگشت از مسابقه‌های آسیایی ویتنام هم شرایطم خوب بود. با توجه به استراحتی که داشته‌ام و تمرین‌هایی که در این مدت انجام داده‌ام کاملا از شرایط بدنی‌ام راضی‌ام و می‌دانم که می‌توانم موفق شوم.

آزادپور در پاسخ به این سوال که چرا امسال در لیگ ووشو شرکت نکرده است به ایسنا گفت: نظر شخصی‌ام این بود که در لیگ شرکت نکنم و دلایل خاصی دارد که نمی‌خواهم به آن بپردازم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا شرکت نکردنش در لیگ به مباحث مالی باز می‌گردد و یا اینکه تیم قوی در لیگ حضور نداشت، گفت: هیچ ارتباطی به آن مسائل ندارد، نظر شخصی‌ام است و دوست دارم در مسابقه‌های برون مرزی شرکت کرده و موفق شوم.

قهرمان بازی‌های آسیایی 2010 گوانگجو با اشاره به اینکه به صورت شخصی مشغول انجام بدنسازی است یادآور شد: دوره بدنسازی عمومی‌ام را مدتی است که شروع کرده‌ام و حدود یک ماه دیگر این دوره به پایان می‌رسد. پس از دوره بدنسازی کارهای استقامتی شروع می‌شود و بعد از آن هم کارهای سرعتی را انجام خواهم داد.

آزادپور هر گونه مصدوم بودنش را رد کرد و گفت: با قدرت کارم را انجام می‌دهم و هیچ مصدومیتی ندارم.

          


تاريخ : | | نویسنده : ispet |
رپورتاژ
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
سامانه جامع مشاغل شهرری
لیست تقریبی قیمت اجاره خودرو
فال حافظ
سرویس VOIP چیست
درباره پرورش جوجه بوقلمون

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | فال حافظ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.